O nas.

Zapraszamy do rodzinnej restauracji z piecem opalanym drewnem, ukrytej w malowniczym leśnym ogrodzie na zacisznej uliczce Zalesia Górnego. Inspirując się tradycyjnymi włoskimi trattoriami, Artur i Marcin – szefowie kuchni i właściciele La provincia Nuova oraz restauracji Winny Garaż w Dobieszy, postanowili przenieść atmosferę słonecznej Italii prosto do Zalesia Górnego na Piękną 42

Nazwa „La Provincia Nuova” symbolizuje tradycyjne podejście do kuchni i pizzy, podkreślone nowoczesnymi technikami i trendami kulinarnymi. Wyróżniamy się autorskimi recepturami zarówno pizz, jak i dań z naszego menu, które oparte jest o filozofię slow food. Wykorzystujemy wysokiej jakości sezonowe produkty, w tym super foods jak buraki czy topinambur, które łączymy z klasycznymi daniami włoskimi, takimi jak risotto.

Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane w pełni domowo, gwarantując najwyższą jakość na talerzu. Serwujemy je w niezobowiązującej atmosferze, pod stuletnimi sosnami, w towarzystwie przyrody i wiewiórek.

La Provincia Nuova- kulinarna bomba towarzyska w centrum Zalesia Górnego- zapraszamy!!

Artur Kowal & Marcin Przytuła